Eesti Meistrivõistlused Lohesurfi Rajasõidus 2012

Eesti Lohesurfiliit

Tulemuste vahekokkuvõte 15.10.12

M AK Klass

Sailed: 17, Discards: 5, To count: 12, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Klass Koht Eesnimi Perekonnanimi Klubi PKF R1 PKF R2 PKF R3 PKF R4 PKF R5 PKF R6 AKC R1 AKC R2 AKC R3 AKC R4 AKC R5 AKC R6 AKC R7 AKC R8 SS R1 SS R2 SS R3 Total Nett
M AK 1st Margus Otsa Team Fansurf (10.0 DNF) 3.0 0.7 0.7 3.0 (6.0) 2.0 (9.0 DNS) (5.0) 0.7 (6.0) 2.0 0.7 0.7 0.7 2.0 0.7 52.9 16.9
M AK 2nd Heikki Gross Extreme.ee 2.0 (5.0) (4.0) (3.0) 2.0 2.0 0.7 (3.0) 2.0 2.0 0.7 (5.0) 2.0 2.0 2.0 0.7 2.0 40.1 20.1
M AK 3rd Ranno Rumm Laulasmaa Surfiklubi (10.0 DNF) 0.7 3.0 2.0 (10.0 DSQ) 0.7 3.0 0.7 (4.0) (4.0) 4.0 3.0 3.0 4.0 (5.0) 4.0 3.0 64.1 31.1
M AK 4th Risto Kõrgemägi Team Fansurf 4.0 4.0 (5.0) (10.0 DNF) 4.0 (5.0) (5.0) 2.0 0.7 3.0 3.0 0.7 4.0 3.0 3.0 (8.0) 4.0 68.4 35.4
M AK 5th Martti Ainola Laulasmaa Surfiklubi 3.0 2.0 2.0 4.0 0.7 3.0 4.0 5.0 (9.0 DNS) (9.0 DNS) (9.0 DNS) (9.0 DNS) (9.0 DNS) 9.0 DNS 4.0 3.0 5.0 89.7 44.7
M AK 6th Indrek Ahun Surfhouse 0.7 (7.0) (7.0) (6.0) 5.0 4.0 (9.0 DNS) (9.0 DNS) 3.0 6.0 2.0 4.0 5.0 5.0 6.0 6.0 6.0 90.7 52.7
M AK 7th Silver Kattai 5.0 (10.0 DNF) 6.0 5.0 (10.0 DNF) (10.0 DNF) 6.0 4.0 (9.0 DNS) 5.0 5.0 (9.0 DNF) 6.0 6.0 8.0 7.0 7.0 118.0 70.0
M AK 8th Ken Nossenko (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) 13.0 DNC 9.0 DNS 9.0 DNS 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 9.0 8.0 176.0 111.0
M AK 9th Aivar Kamm Surfhouse 6.0 6.0 10.0 DNF 10.0 DNF 10.0 DNF 10.0 DNF (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 195.0 130.0
M AK 10th Raavo Toomela PSK/Fansurf 10.0 DNF 8.0 10.0 DNF 10.0 DNF 10.0 DNF 10.0 DNF (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 201.0 136.0
M AK 11th Henri Kaar Extreme.ee (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 7.0 5.0 10.0 DNF 204.0 139.0

M HK Klass

Sailed: 10, Discards: 3, To count: 7, Entries: 24, Scoring system: Appendix A
Klass Koht Eesnimi Perekonnanimi Klubi PKF R1 PKF R3 PKF R4 PKF R5 PKF R6 AKC R1 AKC R2 AKC R3 SS R2 SS R3 Total Nett
M HK 1st Madis Kallas Laulasmaa Surfiklubi (3.0) 3.0 0.7 0.7 0.7 0.7 (6.0) 0.7 3.0 (11.0 DNF) 29.5 9.5
M HK 2nd Erkki Soosaar Maxwave Team 2.0 0.7 3.0 3.0 2.0 (15.0 DNF) (14.0) (6.0) 0.7 0.7 47.1 12.1
M HK 3rd Martin Valvur Laulasmaa Surfiklubi 0.7 2.0 (6.0) 4.0 (5.0) 3.0 (5.0) 3.0 5.0 3.0 36.7 20.7
M HK 4th Tarmo Ilo Laulasmaa Surfiklubi (14.0 DNF) 5.0 5.0 5.0 (14.0 DNF) 6.0 7.0 4.0 2.0 (11.0 DNF) 73.0 34.0
M HK 5th Mihkel Ausmaa Maxwave Team (14.0 DNF) 14.0 DNF 4.0 8.0 4.0 2.0 9.0 13.0 (26.0 DNC) (26.0 DNC) 120.0 54.0
M HK 6th Raigo Piho 14.0 DNF 14.0 DNF 7.0 6.0 14.0 DSQ (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 6.0 4.0 143.0 65.0
M HK 7th Argo Haudsaar Laulasmaa Surfiklubi (14.0 DNF) 14.0 DNF 8.0 7.0 6.0 9.0 13.0 12.0 (26.0 DNC) (26.0 DNC) 135.0 69.0
M HK 8th Villem Kull Pärnu Surfiklubi 14.0 DNF 4.0 2.0 2.0 3.0 (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 155.0 77.0
M HK 9th Marek Laasik Aloha (14.0 DNF) 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNF 7.0 10.0 14.0 (26.0 DNC) (26.0 DNC) 153.0 87.0
M HK 10th Mihkel Nurm (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 5.0 2.0 8.0 11.0 DNS 11.0 DNS 167.0 89.0
M HK 11th Heikki Gross Extreme.ee (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 4.0 0.7 2.0 26.0 DNC 26.0 DNC 188.7 110.7
M HK 12th Aivar Vorman Team Extreme 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNF (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 200.0 122.0
M HK 12th Priit Purde RRD 14.0 DNF 14.0 DNE 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNF (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 200.0 122.0
M HK 12th Janek Märtson Pärnu Surfiklubi 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNF (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 200.0 122.0
M HK 12th Andreas Metsa Pärnu Surfiklubi 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNF (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 200.0 122.0
M HK 16th Tanel Siimon (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 11.0 3.0 5.0 26.0 DNC 26.0 DNC 201.0 123.0
M HK 17th Kristjan Kallu Team Fansurf (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 12.0 4.0 7.0 26.0 DNC 26.0 DNC 205.0 127.0
M HK 18th Olavi Ollino Team Fansurf (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 8.0 8.0 9.0 26.0 DNC 26.0 DNC 207.0 129.0
M HK 19th Martin Rand Skype (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 10.0 11.0 11.0 26.0 DNC 26.0 DNC 214.0 136.0
M HK 19th Kaur Filippov (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 4.0 2.0 214.0 136.0
M HK 21st Alar Anton (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 13.0 12.0 10.0 26.0 DNC 26.0 DNC 217.0 139.0
M HK 22nd Maarek Varres (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 11.0 DNS 11.0 DNS 230.0 152.0
M HK 22nd Oliver Lepp Saaremaa Lohesurf (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 11.0 DNS 11.0 DNS 230.0 152.0
M HK 22nd Erki Nõlvak (26.0 DNC) (26.0 DNC) (26.0 DNC) 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 26.0 DNC 11.0 DNS 11.0 DNS 230.0 152.0

N AK Klass

Sailed: 10, Discards: 3, To count: 7, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Klass Koht Eesnimi Perekonnanimi Klubi PKF R1 PKF R3 PKF R4 PKF R5 PKF R6 AKC R1 AKC R2 AKC R3 SS R2 SS R3 Total Nett
N AK 1st Kerli Otti (0.7) 0.7 0.7 (2.0) 0.7 0.7 0.7 0.7 (3.0 DNS) 0.7 10.6 4.9
N AK 2nd Jana Lillemägi RRD (5.0 DNF) 5.0 DNF 5.0 DNF 0.7 2.0 3.0 3.0 3.0 (7.0 DNC) (7.0 DNC) 40.7 21.7
N AK 3rd Jane Aluve Team Fansurf (5.0 DNF) 5.0 DNF 5.0 DNF 5.0 DNF 5.0 DNF 2.0 2.0 2.0 (7.0 DNC) (7.0 DNC) 45.0 26.0
N AK 4th Marje Randver Team Fansurf 5.0 DNF 5.0 DNF 5.0 DNF 5.0 DNF 5.0 DNF (7.0 DNC) (7.0 DNC) (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 60.0 39.0
N AK 5th Katrin Kask Saaremaa Lohesurf (7.0 DNC) (7.0 DNC) (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 3.0 DNS 3.0 DNS 62.0 41.0

www.lohesurf.ee


Sailwave Scoring Software 2.5.1
www.sailwave.com